Záhradná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený
meno
Marián 11. januára 2021

Nefunkčná lampa osvetlenia.

12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Problém riešime, tento týždeň je objednaná plošina na odstránenie závady na osvetlení.
Kedy? do konca týždňa - 15.1.2021

Iveta Paulová, starostka
13. január 2021

Jan Míka

Osvetlenie je opravené, prosím o odtranění auta před lampou na pátek bude se opravovat poškozený stožár, děkuji Jan Míka
03. február 2021

Odpoveď samosprávy

Osvetlenie už funguje, závada je odstránená.

Iveta Paulová, starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania