Potočná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený

Nefunkčné osvetlenie okružná 86

06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Problém s nefunkčným osvetlením riešime, ďakujeme za upozornenie.
Kedy? do konca týždňa - 9.4.2021

Iveta Paulová, starostka
06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

V danej lokalite bude budúci týždeň prebiehať výmena svetiel.
Kedy? budúci 15.týždeň

Iveta Paulová, starostka
23. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Výmena svietidiel bola zrealizovaná.

Iveta Paulová, starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.