Potočná-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený

Rozbitý retardér

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Po ukončení 2.etapy výstavby na Výslní (november 2020) sa pristúpi k rekonštrukcii spomaľovačov na Potočnej ulici.
03. december 2020

Odpoveď samosprávy

Retardér je už opravený

Iveta Paulová, starostka
03. december 2020

Lujza Slivková

Boli vymenené len poškodené dlažobné kocky ale to že je retardér na viacerých miestach prepadnutý to vyriešené nebolo.
04. december 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Retardér je opravený, pod ním vedie kanalizácia, z toho dôvodu sa nedá znížiť. Foto prikladáme.

Iveta Paulová, starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania