Potočná-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

V riešení

Nesktualne dopravne znacenie - nejde o slepu ulicu. Pre lepsi komfort zivota obyvatelov by bolo dobre pridat znacku zakaz vjazdu nakladnych vozidiel.

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dopravnú situáciu v celej obci budeme riešiť v súvislosti s vypracovaným návrhom pasportizácie bezpečnosti obce, ktorá bola schválená okresným dopravným inšpektorátom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.