Športová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený

Nepokosena vysoká burina za futbalovým ihriskom.

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Pozemok patrí invstorovi VENCORP, opakovane ho upozorňujeme na skutkový stav.
03. august 2020

Adrian Petro

Dobrý deň, ďakujem za informáciu. Chcel by som sa ešte spýtať koľkokrát bol majiteľ upozornený? Je možné udeliť za neuposluchnutie pokutu a za ňu následne najať firmu, ktorá to pokosí?
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Investor bol upozornený, tento týždeň pokosí trávu až po plot ihriska.
04. august 2020

Adrian Petro

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Možno by bolo lepšie označiť prípad za vyriešený až keď sa skutočne vykoná kosenie majiteľom pozemku. V opačnom prípade je prípad v riešení.
05. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

v prípade podnetov, ktorých obsahom je problém, alebo lokalita, ktorá nespadá do zodpovednosti obce, má obec možnosť len vyzvať vlastníka k náprave problému.
Z tohto hľadiska považujeme podnety tohto typu zo strany samosprávy za vyriešené.

Samozrejme podnety, ktoré spadajú do pôsobnosti/zodpovednosti obce majú ponechaný status "v riešení" až kým neprebehne náprava daného problému.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Obsah podnet nespadá do pôsobnosti/zodpovednosti obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.