Pionierske námestie-znečistený chodník v okolí zastávky

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený

Prerastajúca burina

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Okolie zastávky na Pionierskom námestí vyčistené, burina odstránená.
Kto? brigádnička OcÚ
Kedy? 12.8.2020

Iveta Paulová, starostka
12. august 2020

Adrian Petro

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a za nápravu stavu. S pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania