Hlavná-potrebná údržba zelene

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený

Pri pizzerii, burina prerastá, zasahuje do chodníka, obmedzuje chodcov.

04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Burina prerastá z výsadby, ktorú realizovala Pizzeria, pohyb chodcov nie je v danom mieste obmedzený.

Iveta Paulová, starostka
01. december 2020

Odpoveď samosprávy

Problém vyriešený

Iveta Paulová, starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.