Výtlky na ul. SNP

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: farár M.V., 17. septembra 2015

Keďže sa začali v obci opravovať výtlky na cestách, bolo by si dobré spomenúť aj na výtlky pri fare. Začalo sa na ich oprave robiť už pred tromi rokmi, vtedy pracovníci okolo nich narezali asfalt, ale keďže sa čosi stalo - buď sa minula asfaltová hmota, alebo sa stroj pokazil, tak to zostalo tak. Odvtedy v reze, ktorý v asfalte spravili, sa už zakorenila aj burina. Nie sú to síce najhoršie výtky v obci, ale keď sa už opravujú výtlky o 50 metrov ďalej, mohli by sa opraviť aj tieto.

22. september 2015

Odpoveď samosprávy

Všetky výtlky v obci evidujeme. Finančné prostriedky, ktoré boli vyčlenené na údržbu ciest v tohtoročnom rozpočte obce sú už vyčerpané. Prednostne sme riešili kritické úseky. Opravy budú pokračovať v budúcom roku.

Anna Kratochvílová
starostka obce
09. november 2017

Odpoveď samosprávy

Výtlky na ceste boli 08.11.2017 opravené.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.