Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nebezpečný odpad na Tomkoch

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Robert, 10. augusta 2016

Nezodpovedna osoba vyhodila chladnicku pri poli na ceste medzi hornym a dolnym jazerom (Studena voda). Pri hornom jazere v smere od Borskeho Sv. Jura treba odbocit na polnu cestu pri moteli Tomky, na jej konci potom odbocit doprava (smer dolne jazero) a hned vpravo pri strome, na ktorom je umiestneny oznam a zakaze sypania smeti sa nachadza vyhodena chladnicka.
Dakujem.

12. august 2016

Odpoveď samosprávy

Chladnička bola dňa 11.08.2016 odvezená.

Mgr. Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.