Nelegálna reklama

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Andrej, 20. novembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Reklama priklincovaná priamo na strom

29. november 2016

Odpoveď samosprávy

Reklama zo stromu je už odstránená.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.