Nebezpečná prekážka na križovatke Tomky

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Neriešený
meno
Elena 02. decembra 2018

Upozorňujem na nebezpečné betónové kusy ležiace na križovatke na Tomkoch, ktoré zasahujú na cestu, v tme sú smrtiaca pasca pre vodičov, prosím o preverenie problému a odstránenie , než vyhasne nevinný ľudský život -jedná sa o úsek častých dopravných nehôd

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Po preverení podnetu úrad zistil, že uvedené betónové hranoly ležia na súkromnom pozemku vytýčenom pozemkovými úpravami mimo telesa vozovky, ktoré sú v štádiu riešenia.
V danom úseku je rýchlosť vozidiel obmedzená dopravnou značkou na 30 km/hod.,takže pri dodržiavaní dopravných predpisov účastníkmi cestnej premávky by k naznačenému ohrozeniu nemalo dôjsť.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.