Štepničky-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Neriešený

18. február 2020

Občan 12

Štepničky-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dobry den chceme nahlasit rozbitu cestu na stepnickach.Prosime o opravu cesty po celej dlzke.Cesta patri obci a je uz dlhodobo rozbita vymole maju hlbku aj 20cm a prechadzat po nej autom je naozaj utrpenie ako aj peso alebo na bycikly. Je to hrozne aj pre matky s kocikmi. Cesta je vacsinou same blato a nieje tam ani chodnik po ktorom by sa dalo prejst. Raz za rok tam pridu chlapi a hodia par lopat strku ale takto upravena cesta vydrzi 2 tyzdne a zvysok roka je to hrozny stav.Obec sa o to nestara. My sme si svoje cesty upravili takzvanym cestnym kamenom a poriadne ho uvalcovali. Nie je to take nakladne a vydrzi to dlho. Takato cesta by stacila nakoľko nema zmysel robit asfaltovu kedze este nieje kanalizacia. Dufam ze sa to coskoro vyriesi.
18. február 2020

Občan 12

dalsie foto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.