Bošáca-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Bošáca

V riešení
meno
juraj moško 04. júna 2019

Zdravim, vieme preverit u cestarov preco minuly piatok prisli opravovat diery po zime a po dvoch zaplatach odisli?na useku bosaca -zab. otoc je 19 vymolov z toho dva opravene .dnes som ich ratal😊
Vdaka.

19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, ospravedlnujem sa za neskorsiu reakciu. Ak sa dobre pamatam, cestari nemali dostatok zmesi a preto odisli. Nevratili sa, lebo nasledne isli na inu pracu. Ak su este vytlky aktualne prosim o info. Dakujem.

Mgr. Daniel Juráček, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.