Bošáca-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Bošáca

V riešení
meno
Dušan Harangozó 01. júla 2019

Posielam podnet na demontovaný žľab č. 1 ktorý bol demontovaný týždeň po svojom osadení z dôvodu nekvalitného osadenia vo februári 2018 a dodnes nebol nahradený. Na obrázkoch vodou poškodená cesta z dôvodu absencie žľabu.

15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, ospravedlnujem sa za neskorsiu odpoved. Budeme riesit.
Kto? Mgr. Daniel Juráček

Mgr. Daniel Juráček, starosta
24. október 2020

Dušan Harangozó

Včera sme mali výročie 6 mesiacov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania