Bošáca-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Bošáca

V riešení
meno
Dušan Harangozó 01. júla 2019

Posielam podnet na kovový žľab č. 2 ktorý bol rovnako ako žľab č. 1 (z iného podnetu) 2/2018 osadený tak nekvalitne, že sme ho už museli svojpomocne 17.6.2019 demontovať, nakoľko bol tak podmytý vodou, že pri prejazde hrozilo poškodenie vozidiel. Žľab je momentálne zložený v odvodňovacom žľabe na kraji cesty.

15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, ospravedlnujem sa za neskorsiu odpoved. Budeme riesit.
Kto? Mgr. Daniel Juráček
Kedy? do dvoch tyzdnov.

Mgr. Daniel Juráček, starosta
24. október 2020

Dušan Harangozó

Včera sme mali výročie 6 mesiacov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania