Pri Šajbách-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Komunikácia je v správe Magistrátu. Podnet preposielame kolegom.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
14. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
18. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Komunálny podnik mesta Bratislavy.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. október 2020

Martin Uváček

Zatiaľ sa nič nezmenilo. Burina veselo zarastá chodník.
12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

presahujúca zeleň bola upravená. O nápravu sa postaral Komunálny podnik.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania