Košická-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 16. septembra 2020

Množstvo buriny na chodníku Dulovom námestí. Prosím o riešenie. Ak to má byť trávnik, nech je to poriadny trávnik. Ak to má byť chodník/námestie, nech je to bez buriny. Ďakujem.

17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

plocha za zástavkou MHD smerom na Miletičovu ulicu bude celá zrekonštruovaná. Rekonštrukciu bude realizovať hlavné mesto SR Bratislava, ktoré ju má vo vlastníctve a v priamej správe. Podľa našich posledných informácií hlavné mesto bude plochu riešiť v roku 2021. Tento podnet je však totožný s podnetom 100097 a preto ho považujeme za uzavretý nakoľko podnet 100097 je už prehodený na riešenie Magistrátu hl. mesta.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
09. december 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
pán admin, tento podnet podľa vyjadrenia samosprávy patrí pod magistrát.
Prosím o zmenu zodpovednosti a zaslanie magistrátu.
S pozdravom.
11. február 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
pán admin, tento podnet podľa vyjadrenia samosprávy patrí pod magistrát.
Prosím o zmenu zodpovednosti a zaslanie magistrátu.
S pozdravom.
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet rieši iný problém ako podnet 100097. Keďže bude riešený v jednej etape Magistrátom, meníme zodpovednosť na Magistrát a oba podnety aktualizujeme, keď bude plocha vyriešená.

Ďakujem za pochopenie,

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. júl 2021

Odkaz pre starostu

Podnet je riešený spolu s príbuzným podnetom https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/100097/dulovo-namestie-zanedbana-sochapamatnik

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
09. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
aktuálny stav: bez zmeny.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
20. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia výstavby

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
aktuálny stav: bez zmeny.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania