Cesta na Červený most-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Tomáš 19. septembra 2020

Voľnočasový areál Partizánska lúka (MLB) - priestor pod schodiskom je znečistený ľudským odpadom.

19. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
26. október 2020

Tomáš

Cesta na Červený most-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dňa 19. septembra 2020 bol podaný podnet: „Voľnočasový areál Partizánska lúka (MLB) - priestor pod schodiskom je znečistený ľudským odpadom“. Podnet do dnešného dňa, t.j. 26. októbra 2020, nenašiel adresáta/ nebol vyriešený (viď.foto).

Prečo ?!
08. november 2020

Tomáš

6. novembra 2020
13. november 2020

Tomáš

13. novembra 2020
13. november 2020

Tomáš

13. novembra 2020
11. jún 2021

Tomáš

Cesta na Červený most-kôš-preplnený

Kôš pri altánku pod parkoviskom pri Partizánskej lúke je pravidelne „vrchovato preplnený“.
Alebo častejšie vyprázdňovať, alebo pridať nádobu (kôš).
11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný zodpovednému subjektu s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania