Kubačova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Tomas 20. septembra 2020

Dobry den, bolo by mozne vyviezt preplneny kontajner na sklo na Kubacovej?

Dakujem.

20. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
20. september 2020

Martin Uváček

stačí si nájsť kontakt na infolinku OLO a tento podnet by bol do dvoch dní vyriešený.
21. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš mail.

Podnet bol postúpený kompetentným pracovníkom.

Odvoz skla bol vykonaný dnes, 21.9.2020.

S pozdravom

oddelenie služieb zákazníkom


Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Bratislava
Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava

Tel: +421/2/50 110 111
e-mail: [email protected]
www.olo.sk
21. november 2020

Vlado s

kos preplnený
23. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.

Vašu požiadavku sme posunuli kompetentným pracovníkom závodu Odvoz odpadu.

Odvoz skla a dočistenie stanovišťa bolo vykonané dnes 23.11.2020 v čase o 11,27hod.- https://olo.venzeo.com/public/c0d46e7e301e3f47415490d6352db3b5e91fcf00adba6916f5


S pozdravom

Dagmar Vyskupová
odborný ref. odd. služieb zákazníkom


Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Bratislava
Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava

Tel: +421/2/50 110 111
e-mail: [email protected]
www.olo.sk
02. január 2021

🌳

Tento zvon je opäť takmer plný. Naposledy som kontaktoval priamo OLO pred dvoma týždňami a zabezpečilo odvoz. Bolo by vhodné požiadať o zvýšenie počtu zvonov, nech sem nemusia chodiť tak často. Prípadne by sa mohol zvon na sklo pridať ku kontajnerom na plast a papier pri zastávke MiU Rača.
04. január 2021

🌳

Zvon je už celkom plný, fľaše sú aj vedľa neho. Kontaktoval by som zase OLO, ale potrebné je systémovejšie riešenie, viď môj predch. komentár.
04. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš mail.Podnet bol postúpený na riešenie kompetentným pracovníkom.Uvedený zvon na sklo objednával správca bytového domu pre Mudrochovu 1.V prípade písomnej objednávky od správcu nehnuteľnosti bude dodaný ďalší zvon na sklo.
Ďakujeme za spoluprácu,  
S pozdravom                                                               
oddelenie služieb zákazníkom                                               
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Bratislava               
Ivanská cesta 22                                                        
821 04 Bratislava                                                         
Tel: +421/2/50 110 111                                              
 e-mail:[email protected] 
20. február 2021

Martin Uváček

Momentálne vyriešené. Zvon je poloprázdny.
25. marec 2021

🌳

https://www.facebook.com/groups/priateliarace/permalink/10158431160052670

Prosím, nemohlo by OLO iniciovať komunikáciu s príslušným správcom? Zjavne to sám od seba nespraví. Alebo - ako som navrhoval - zvon skúsiť pridať k stojisku pri zastávke MiU Rača, kde už je kontajner na papier a plasty.

Bez systematického riešenia - ktoré navyše nie je nijak zložité, len sa toho musí niekto ujať - sa problém opakuje každé dva týždne.
26. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, 
Ďakujeme za Váš podnet.Správca nehnuteľnosti bol informovaný a vyzvaný na doobjednanie ďalšieho zvona na sklo.  
S pozdravom,
                                                               
Oddelenie služieb zákazníkom                                               
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Bratislava                
Ivanská cesta 22                                                        
821 04 Bratislava                                                         
Tel: +421/2/50 110 111                                               
e-mail:[email protected]
26. marec 2021

Robo

Ráno som tam videl OLO.
08. november 2021

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
06. jún 2022

Maria

Kubačova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Opakované plné koše na triedený odpad sklo a papier. A všetko do 50 metrov od Miestneho úradu Rača!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania