Záporožská - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Ivana Š. 20. septembra 2020

Odstavene vozidlo bez platnej stk id 02/2020 stoji za domom zaporozska 2 na parkovisku (uplne na kraji).

19. september 2020

Ivana Š.

Ako zmenim Rongenovu, to som tam nedavala. Je to za domom kde je azijske bistro, zaporozska !
20. september 2020

Michal Haman

Pošlite presné koordinácie na mape, upravím to.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
20. september 2020

Ivana Š.

Je to zaporozska 2 za domom na parkovisku
21. september 2020

Michal Haman

Upravené.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
23. september 2020

Mmm Msm

to auto tam stoji od novembra
07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem.
Parkovisko, na ktorom je zaparkované toto vozidlo nie je v správe Mestskej časti Petržalka. Podnet odstúpime vlastníkovi pozemku, ktorým je Hlavné mesto SR Bratislava.
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
07. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
08. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom
Kedy? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2021

Ivana Š.

Dobry den, ake kroky boli vykonane zo strany Magistratu? Auto tam stale stoji.
Dakujem.
16. január 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. január 2021

Ivana Š.

Od 27.1.21 je na aute konecne nalepena vyzva.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania