Račianska-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Peter Oravec 21. septembra 2020

Chýbajúci kryt na stĺpe osvetlenia na Račianskej (naproti Blatnickej). Prosím o opravu a údržbu.

21. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
15. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dvierka na stožiari boli doložené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania