Odborárska-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobry den. Po oprave jedneho chodnika zostal poskodeny susediaci chodnik. Firma ktora vykonavala opravu sa presuvala cez poskodeny chodnik technikou.

22. september 2020

Palo

Otazka na miestny urad alebo mesto by malo kontaktovat firmu aby vykonala napravu.
22. september 2020

Palo

este prikladam dalsie foto
22. september 2020

Palo

---------------
23. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
24. september 2020

Andrej

podnet je dobry ale vy obsluhujete fotoaparat resp. ine zariadenie pocas jazdy v aute?
24. september 2020

Palo

Pan Andrej - Vase komentare su odveci - ked stojite na jednom mieste a 20 minut cakate v kolone, lebo je zacpa (spustene rampy na zeleznicnom priecesti) - tak asi pri vypnutom motore a zastavenom aute nemoze byt porusenie zakona ked odfotim nieco. Urcite ste z tych ludi co pocas jazdy fajcia a to Vam nevadi. A je to tiez zakazane. Staci si len poriadne precitat zakon - zakazane jest pit, fajcit, telefonovat - vsetko co doputava od soferovania. Ak ste nefajciar - ospravedlnujem sa ale je vela aj takych ludi a to nikto neriesi.
24. september 2020

Andrej

ako by to tak mohlo byt, ved sa mate venovat za volantom sledovaniu premavky a ovladaniu vozidla ak ste na ceste a je jedno ci ste v kolone alebo na cervenej hoci aj s vypnutym motorom...Od decembra min. roka plati novela...Podľa § 4 ods. 2 písm. m) zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premavke:

Vodič nesmie počas vedenia vozidla držať v ruke alebo iným spôsobom obsluhovať telefónny prístroj alebo iné telekomunikačné, audiovizuálne alebo obdobné zariadenie okrem použitia systému „voľné ruky“ alebo vykonávať inú obdobnú činnosť, ktorá nesúvisí s vedením vozidla; to neplatí pre vodiča vozidla ozbrojených síl Slovenskej republiky (ďalej len „ozbrojené sily“), ozbrojených bezpečnostných zborov, ozbrojených zborov, Vojenskej polície, obecnej polície, Hasičského a záchranného zboru, ostatných hasičských jednotiek, Horskej záchrannej služby, záchrannej zdravotnej služby, banskej záchrannej služby, Vojenského spravodajstva a Slovenskej informačnej služby pri plnení svojich úloh.
24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stav chodníka evidujeme a bol poškodený už dlhšiu dobu.
Chodník je navrhnutý do plánu opráv na rok 2021. Plán opráv bude zverejnený na našej webovej stránke www.bratislava.sk.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania