Vlčie hrdlo-Cesty a chodníky-iné


Uzavretý
meno
Marián 26. septembra 2020

Na cyklochodníku pri Malom Dunaji od zastávky MHD Vlčie hrdlo - sídlisko po ulicu Malodunajská sa pravidelne nelegálne pohybujú chodci, najmä v čase od 14:00 do 19:00. Cyklotrás je v BA veľmi málo a aj na nich sú cyklisti ohrozovaní chodcami a ich psami bez vodítok a náhubkov. Žiadam o pravidelné kontroly zo strany Mestskej polície.

26. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
28. október 2020

Odpoveď samosprávy

V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a priestupcovia z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania