Bezdomovci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Marek 10. júna 2014

Na priestranstve na ulici Haburská bol v skorých ranných hodinách objavený spiaci bezdomovec a cez deň sú obsadené lavičky viacerými spiacimi bezdomovcami.

10. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Ak vidíte spiaceho bezdomovca na lavičkách alebo na zemi je potrebné, aby ste volali mestskú políciu, aby mohla operatívne konať. Zároveň ich požiadame o častejšie kontroly na Štrkovci, ktorý má svojho okrskára.



kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania