Lietavská-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Peter 26. septembra 2020

Devastácie trávnika autami popri chodniku od Lietavskej 4az8.

22. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po terénnej ohliadke konštatujeme, že plocha na Lietavskej ulici nie je zdevastovaná, v prípade záujmu o osadenie zábran je nutné zaslať oficiálnu žiadosť od správcu bytového domu a mať túto problematiku vyjasnenú na schôdzi vlastníkov bytov.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania