Tupolevova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomas 27. septembra 2020

neorezany strom, komplikujuci parkovanie na riadne vyznacenom parkovacom mieste.

07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe terénnej ohliadky sme zadali požiadavku na orez pracovníkom Referátu správy verejných priestranstiev.
Kto? Referát správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci Referátu správy verejných priestranstiev krík, ktorý prevísal nad parkovacie miesto ostrihali.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
16. október 2020

Tomas

Dakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania