Pluhová-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Maria 26. septembra 2020

Ako je možné skolaudovať 5 poschodovú budovu s takto “nevyriesenymi” dazdovymi odkvapmi. Kde dažďová voda z výšky 5 toho poschodia padá voľne na zeme bo oboch stranach bytového domu. Vzhľadom na blízkosť destskeho ihriska, rodinných domov, kde sú vstupy do ich záhrad, ako toto niekto dovolil skolaudovať?!

19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku
nadstavba tohto obytného domu nie je ešte skolaudovaná a stavebník do vydania kolaudačného
rozhodnutia musí dokončiť stavbu aj so zabezpečením odvodnenia dažďovej vody zo strechy obytného domu.

Kancelária starostu
02. december 2020

Maria Mlvml

Ak je nadstavba neskolaudovana, predmetom nie je poukázanie nato, že už sa tam riadne býva, ale keďže to mame denno-denne pred očami, že nadstavba je dokončená, a už dlhé mesiace na nej nebola ani noha (robotníkov). Ten odkvap je však ukončený tak ako je, a až pripadne ublíženie na zdraví prebudí starostu a kompetentných?????!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania