Mlynské Nivy-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Pozorovatel 26. septembra 2020

Dobry den,

na parkovisku v stredovom pase na Mlynskych nivach na urovni domu c. 46 sa nachadza vyschnuty strom.
Ziadam o urychlene vypilenie.

Dakujem

26. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania