Parkovanie na chodníku za zast. Patrónka, smer centrum

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter 26. septembra 2020

Poprosím na úseku v okolí zastávky Patrónka osadiť zábrany zabraňujúce parkovaniu vozidiel, keďže tu ostáva len veľmi úzky chodník a nepostačuje na vyhnutie sa 2 ľudí, nieto ešte ak ide niekto s kočíkom alebo s bicyklom. Druhou vecou je, že parkujúce vozidlá nenechávajú vždy voľný priestor 1,5m.

26. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
27. september 2020

Peter Mravec

Magistrát rieši parkovaciu politiku 2 roky a nič! Zakázať parkovanie na chodníku sa bojí !🚴
27. september 2020

Michal K.

zakazy su zbytocne, ked ich nikto nekontroluje a ich poruzivanie netresta.
27. september 2020

Michal K.

porusovanie
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. september 2020

Peter Mravec

Posunú to zábradlie medzi chodník a cestu? Alebo dajú stĺpiky ako na Ružinovskej? 🚴😱
01. október 2020

Marián

Asi tam pošlú tam jednu hliadku m. polície každých 30 dní, pre istotu :P
01. október 2020

Michal K.

ale iba na podnet obcana
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
17. september 2021

Martin Uváček

Podnet vyriešený. Nedávno tam osadili stĺpiky.
17. september 2021

Peter

Potvrdzujem, podnet vyriešený, stĺpiky osadené po celej dĺžke. Stihlo sa to do 1 roka, čo je celkovo úspech, vďaka.
18. september 2021

Peter Mravec

Takých chodníkov treba spraviť viacero spraviť!😁 🚴
18. september 2021

Michal K.

ostlpikovat vsetky chodniky? vsetko? mame zakony, tie treba vymahat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania