Antolská - ponechané plastové stoličky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
František 28. septembra 2020

Ponechané plastové stoličky a pod.

28. september 2020

Howgh

Pridavam aj jednu foto z blizsia. Po skonceni sezony zostali po bufete opustene stolicky, stoly a odpadky.
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 29.9.2020 bola vykonaná kontrolná obhliadka uvedeného miesta. V tento deň už nebolo zistené znečistenie plochy.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania