Námestie slobody-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Zaburinený krík pri ceste na námestí slobody. Nie je vôbec jasné, čo tam pôvodne rástlo. Bolo vhodné krík ostrihať a to čo tam prerastá, vytrhať.

29. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
01. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. november 2020

Martin Uváček

Prešiel vyše mesiac od pridania podnetu a doposiaľ žiadna náprava.
16. november 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený.
02. január 2021

Martin Uváček

Kríky stále neostrihané
03. január 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
18. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

celá táto plocha ktorá pokračuje aj pred prevádzkou kebabu až ku zastávke autobusu bude zrevitalizovaná na jar tohto roku. Prebehne prečistenie krov, výsadba nových krov a stromu. Čo sa týka orezov krov, tie sa budú vykonávať vo vegetačnom období.

S pozdravom
Kedy? jar 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. apríl 2021

Martin Uváček

Je už nejaký konkrétnejší termín realizácie výsadby?
16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

konkrétny termín Vám zatiaľ dať nevieme.
Radi by sme poopravili niektoré informácie za aktuálnejšie. Strom tu nebude keďže po vytyčovaní inžinierskych sietí, geodet určil že ide o plochu, ktorá nie je vhodná na výsadbu stromu.
Budú sa tu nachádzať kry a trvalkový záhon.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. máj 2021

Martin Uváček

Miestny macedónsky kebabisti si v záhone vedľa zastávky spravili parkovisko. Snáď poriešite aj tuto plochu.
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
18. jún 2021

Martin Uváček

Podnet zatiaľ neriešený, žiadna revitalizácia sa dodnes nezačala.
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
18. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
je to iba ďalší z nedodržaných sľubov magistrátu za Valla. Nič nového.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania