Červeňákova-obrubnik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Martin CHUDY 28. septembra 2020

chýbajúce obrubníky , prosím o opravu a doplnenie - ak niekto zle došliapne nie je problém si vyvrtnúť nohu...ďakujem .

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Opravu sme zadali do plánu opráv komunikácií.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
11. október 2020

Monika

Prekvapuje ma promptnosť, s akou reagujete na mnohé podnety mimo časti od zastávky Záluhy hore po les. Rovnako rozbitý obrubník je aj na Sokolíkovej a Hanulovej. Prečo napriek viacerým podnetom na tie dve ulice to už niekoľko rokov ignorujete? Zaujímalo by mňa, podľa akého kritéria vyberáte chodníky, určené na rekonštrukciu. Podľa bydliska pánov poslancov? A tam kde nikto z nich nebýva, tie sú vám "ukradnuté"?
24. november 2020

Odpoveď samosprávy

Obrubník je už opravený. Podnety riešime v celej Dúbravke priebežne, podľa naliehavosti a podľa dostupnosti finančných prostriedkov v rozpočte.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania