Jantárová cesta-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. septembra 2020 Odoslané z mobilnej aplikácie

Alza zasobuje alzaboxi tak ze najprv ide auto po chodniku a nasledne beha po trave

30. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
30. september 2020

Michal Haman

Podnet bol poslaný Alze.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
01. október 2020

Jano - Star9H6j

Nahlasovatel podnetu - ak mate video dajte to na Facebook Alzy. urcite to budu riešiť so sofermi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania