Budovateľská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

Odpadky v pristresku ihriska

08. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
12. júl 2021

Tereza

Vyriešené. altánok už bol odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania