Rozbite priecestie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

jedna sa o stare nevyuzivane zeleznicne priecestie, ktoreho stav je zly a auta si na nom nicia napravy, mohlo by sa bud zrusit alebo opravit s gumenymi prejazdmi

14. jún 2014

Kristián H.

Tento trestuhodný stav stále pretrváva!
17. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tak ako sme uviedli v predchádzajúcich podnetoch železničné priecestie patrí spoločnosti PERIS a.s., Prievozská 32, 821 05 Bratislava. Vzhľadom k tomu, že priecestie je majetkom súkromnej spoločnosti, mestská časť Bratislava - Ružinov nemôže vykonávať žiadne opravy na majetku, ktorého nie je vlastníkom.Podľa našich informácií majiteľ má v pláne rekonštrukciu tohto železničného priecestia.


kancelária starostu
17. jún 2014

Branislav

ale nemali by ste vy ako vlastnik komunikacie mat nejaku pravnu paku na vlastnika priecestia, kedze toto priecestie krizuje vasu komunikaciu?
06. august 2014

Viva

Píšete
" ... mestská časť Bratislava - Ružinov nemôže vykonávať žiadne opravy na majetku, ktorého nie je vlastníkom."

Veď nemusíte ako mestská časť vykonávať opravy, ale snáď by ste mohli (mali) zabezpečiť, aby bola verejná komunikácia bezpečne prejazdná a nie udržiavaná v tak zúfalom stave.
(ak tam vodič vletí väčšou rýchlosťou ako 40km/h, asi si odtrhne nápravy na aute)
Alebo tu si vlastník priecestia na verejnej komunikácii nemusí robiť žiadne starosti a túto časť verejnej komunikácie nemusí údržiavať v primeranom stave a bezpečnosti ?!
???
10. marec 2015

Karol K.

Dnes som tadial prechadzal vozidlom a je to katastrofa.
Tie nefukncne kolajnice tu budu dokedy poskodzovat auta?!
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Skoro 3 mesiace to bolo ok. Momentálne sa opravená časť opätovne rozpadá čomu sa ani nečudujem kedže asfalt bol položený na drevo ktoré bolo medzi kolajnicami. Admin podnet je opätovne aktuálny prosím o preposlanie na magistrát ktorý tuto opravu realizoval. Ďakujem

Inač je tu totožný podnet viď.: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/9193/drvic-naprav-mlynske-nivy
16. február 2020

Ružinov - Prievoz

Drvič náprav sa vracia...
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Admin, prosím preposlat samospráve ich oprava bola odflaknuta a podnet je aktuálny.
10. marec 2020

Odkaz pre starostu

Preposlané samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. marec 2020

Michal

tak znova zakryté na pár týždňov...nafarbený prechod konečne a aj osadené svetielka pri prechode ✌️🙂 každopádne tento podnet sa ukončí až vtedy, keď sa odstránia zbytočné kolaje o ktorých si tu dopisujeme už niekoľko rokov!!! to len aby bolo jasné že týmto príbeh nekončí ✌️
24. marec 2020

Anonymný užívateľ

Michal, včera som tadiaľ prechádzal a potešil som sa.
Na fotke však už koľajnice nevidím. Či?
24. marec 2020

Michal

sú tam ešte :/
29. marec 2020

Michal

Stanislav, priatelia, mám otázku. čo sa to tu dialo? videl som tam s takým minibargikom 2 pracovníkov ( btw bez rúška ) a na druhý deň toto vzniklo. Pôvodne som si myslel že dávajú preč koľaje 🤣 ale tak to je iba sen. Teraz keď nie je premávka, je vhodná doba na rekonštrukcie ciest, koľajníc...blik blik
08. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo: Uskutočnené práce sme reklamovali u realizátora tejto opravy, ktorý zabezpečí nápravu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2020

Ružinov - Prievoz

už je to opravené uvidíme dokedy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania