Ružinovská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Tomas Krajci 08. októbra 2020

Odlomený smetný kôš na Ružinovskej ulici pri zastávke Nemocnica Ružinov (smer do mesta).

08. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
26. november 2020

Martin Uváček

Čo som videl tak koše pred aj za zastávkou sú už v poriadku osadené. Vyriešené.
28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľ zabezpečil opravu smetného koša. Podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.