Nepohrabané - Stromová

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 14. júna 2014

Pred niekoľkými týždňami pokosené, dodnes nepohrabané - oproti Min. školstva.

04. august 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

z fotografií nie je zrejmé, o akú lokalitu sa presne jedná. Podľa umiestnenia na mape však nejde o prícestnú zeleň v správe hlavného mesta.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. august 2014

T

V názve podnetu je uvedený názov ulice - Stromová. V texte podnetu je uvedené, že sa to nachádza oproti Ministerstvu školstva. Myslím, že popis lokality je dosť podrobný a jednoznačný. Jedná sa o príchodníkovú zeleň (zeleň medzi chodníkom a plotom). Na celej Stromovej ulici prícestná zeleň (zeleň medzi cestou a chodníkom) neexistuje. Dodnes to nie je pohrabané, začína to prerastať riedkou trávou a burinou.
16. apríl 2020

Anonymný užívateľ

Za tie roky už pohrabané. Prosím dať do stavu Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania