Starohájska - spadnutý strom po búrke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter Radacovsky 05. októbra 2020

Spadnutý strom po búrke. Na chodník vedúci medzi ubytovňou a Petržalskou klubovňou spadol strom.

05. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe preverení vlastníckych vzťahov bolo zistené, že uvedená parcela č.964/6 je v správe aj vo vlastníctve Hlavného mesta SR Bratislava. Podľa informácií mestskej časti Bratislava-Petržalka, predmetná drevina sa na mieste už nenachádza.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania