Ondrejská-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Farbou a fixkami znečistená vitrína a steny zastávky Hečkova smer mesto.

06. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
08. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.
20. október 2020

Martin Uváček

Vitrina a sklo zastávky už vyčistili. Vyriešené.
06. december 2020

Martin Uváček

Sklo znovu popísali farbou. A nedalo by sa niečo spraviť aj tými “ornamentmi” vyrytými do skla?
17. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Pre vyriešenie problému sme urobili maximum.
Čo sa dalo sme vyčistili a priebežne čistíme ďalej. Ďakujeme za Vašu priazeň.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
19. február 2022

Martin Uváček

Burinou zarastený prístrešok na zastávke Hečkova. Burina už dosahuje pomaly po sedačku, je v nej zachyteného veľa bordelu. Treba okolie pristreška odburiniť, aj zo zadnej strany.
20. marec 2022

Martin Uváček

Zatiaľ bez zmeny. Zastávku ešte nevyčistili.
03. máj 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Zarastené ako prales.
08. jún 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Zachvilu zarastie aj samotna sedačka. A v tráve pod ňou je množstvo špiny.
03. júl 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. október 2022

Martin Uváček

Podnet neriešený.
02. november 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Najnovšie na zastávke v prednej časti chyba smetný kôš, ktorý zmizol pri výmene oznacnika. Malé smetie sa váľa všade naokolo aj v prístrešku.
02. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie DPB, a.s.
03. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
smetný kôš mestskej časti sa nachádza v cípe zastávkového ostrovčeka. Prístrešok je v správe JCDecaux, ktorý sa stará aj o údržbu priestorov zastávky.

S pozdravom

Odbor marketingu a komunikácie DPB, a.s.
03. november 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
03. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prístrešok sme vyčistili, prikladám fotku.

S pozdravom,

Miloš Karpáti

Konateľ | Managing Director

J.C. DECAUX SLOVAKIA s.r.o. | ISPA s.r.o.
Kopčianska 92 – 851 01 Bratislava – Slovakia
T +421(2)682 075 08, 682 075 02
M +421903710220
E [email protected]
www.jcdecaux.sk
03. november 2022

Martin Uváček

Vďaka. Škode že nájdenie zodpovedného subjektu sa nepodarilo už skôr.
16. apríl 2023

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Strop, vitrina a sklené boky sú opäť počarbané. Poprosím upovedomiť spo. JCDecaux aby to očistila.
17. apríl 2023

Miloš Karpáti

Dobrý deň,
prístrešok sme vyčistili, prikladám fotku.
Miloš Karpáti
J.C. DECAUX SLOVAKIA s.r.o.
28. máj 2023

Martin Uváček

Zas popísaná vitrina a strop tejto zastávky. Potrebné aby to JCDecaux poriadne vyčistili.
29. máj 2023

Miloš Karpáti

Prístrešok sme vyčistili.
JCDecaux Slovakia
16. november 2023

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Skla prístrešku sú opäť popísané, navyše aj vitrina je poskodena prepálením dvoch dier do pleksiskla.
16. november 2023

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
20. november 2023

Miloš Karpáti

Prístrešok sme vyčistili, informačnú tabuľu sme vymenili.
JCDecaux Slovakia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania