Vlastenecké námestie - zničená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Jana 10. októbra 2020

Dobrý deň. Rada by som sa opýtala co sa da robiť s touto cestou. Človek si ide zlomiť nohu keď ide cez suterén na parkovisko. Boli by sme vďační ak by sa to dalo opravit. Ďakujem

14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Pracovníci MÚ Bratislava-Petržalka vykonajú obhliadku daného miesta, o ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
13. máj 2021

Jana

Dobrý deň.
Ako sa to bude teda riešiť? Ďakujem
13. máj 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. jún 2021

Jana

Dobrý deň.
Samospráva to bude aj nejak riešiť? Alebo si to len prečíta a ďalej nerieši? 😡
02. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobý deň,
Jedná sa o vjazd k účelovej komunikácii pod terasou bytového domu, ktorá slúži k zásobovaniu prevádzok nachádzajúcich sa v bytovom dome. Tieto komunikácie nie sú kategorizované ako komunikácie III. a IV. triedy, ktoré sú v správe mestskej časti, a na ktorých mestská časť zabezpečuje údržbu.

Oddelenie životného prostredia, územného rozvoja a dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
05. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania