M. Marečka-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Meno Priezvisko 10. októbra 2020

Neustále parkovanie tohto vozidla z časti na tráve a chodníku, pritom naokolo je dosť voľných parkovacích miest.

31. december 2020

Jarek Nohavica

Keby na tom lavom parkovisku na luke perkovali auta zoradene ako na tej pravej casti, znestilo by sa tam dalsich 10 vozidiel. Je tam velka betonova plocha na ktoru sa xnesti 8 priecne perkujucich vizidiel a naproti nasypu dalsich 8. A meme vyriesene divoke parkovanie na docasnuch plochach, za ktorych upravu sne ako lokalny rezidenti vdacni, ked uz tu nerexidenti parkuju svoj majetok na majetku inej obce, v ktorej neplatia miestne dane. Happy new fear 2021
01. január 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

opätovne som preposlala samospráve tento podnet.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Opodstatnenosť podnetu nie je preukázateľná.

Ing. Helena Jankovičová Kováčová
Vedúca oddelenia IT, MČ Ba-DNV
22. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ešte stále tam parkuje dané vozidlo alebo už nie? Je dané miesto využívané aj inými vozidlami?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
nie, momentálne tam nikto neparkuje.

Ing. Helena Jankovičová Kováčová
Vedúca oddelenia IT, MČ Ba-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania