Gerulatská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Andrej Bas 10. októbra 2020

Dlhodobo nefunkcne osvetlenie 6 svietidiel na celej Gerulatskej, od Balkanskej az po Madarsku. Frekventovana ulica, kde sa pohybuju najma deti a starsi ludia. Siemens ma hlasenia na haku. Mestsky urad zrejme tiez. Posta asi spolieha na ochranu Bonulu.
Neviem ako odfotit tmu pri nefunkcnom osvetleni celej ulice (dobry nezmysel, ze!), tak som pridal obrazok z astronomickeho kruzku.

10. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie stavebných činností uviedlo, že osvetlenie je už funkčné.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.