M. Schneidera Trnavského-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Monika 12. októbra 2020

Dobrý deň.

Prosím aby ste kompletne zrekonštruovali dlhodobo zanedbaný a ignorovaný chodník, idúci od autobusovej zastávky Záluhy do podchodu pre peších. Je samý hrbol a je nebezpečný kde hrozí úraz. A v zime sa dokonca ani neposypoval a býva tam námraza.

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Komunikácia je vo vlastníctve a správe bratislavského magistrátu, preposielam im na vyjadrenie.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
12. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ táto oprava nie je zaradená v tohtoročnom pláne opráv. Plán opráv pre tento rok si môžete pozrieť na našej stránke: https://bratislava.sk/sk/lepsie-cesty-a-verejne-priestory Určite rozumiete, že dlh Bratislavy na infraštruktúre je veľký a nedá sa splatiť hneď. Veríme, že postupnými opravami zmeníme naše mesto k lepšiemu. Opravu tohto chodníka bude navrhnutá na zaradenie do plánu opráv na ďalšie obdobie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania