Panónska cesta - asfaltový povrch smeruje do dezolátneho stavu

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Andrej 14. októbra 2020

Dobrý deň.
Cesta z Panónskej na Budatínsku ale aj od OC Danubia smerom na Panónsku cestu sa asfaltový povrch zhoršuje do dezolátneho stavu. Aj keď bol pred časom opravovaný krátka časť asfaltového povrchu smerom na Budatínsku, prejazdy aut poškodzujú okrem asfaltového povrchu aj mostnú dilatáciu.

14. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
15. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií už uvedený stav vozovky eviduje. Rekonštrukcia úseku bude navrhnutý na zaradenie do plánu opráv pre ďalšie obdobie. Plán opráv zverejňujeme na našej stránke, ten aktuálny pre rok 2020 si môžete pozrieť tu: https://bratislava.sk/sk/lepsie-cesty-a-verejne-priestory

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania