Budatínska - odstavené vozidlo, vypustené pneumatiky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Dlhodobo odstavene vozidlo, vypustene vsetky pneumatiky, zjavne nepouzivane, vnutorny priestor vozidla sluzi ako sklad nepotrebnych veci.Parkovacich miest je tu zufalo malo, toto vozidlo dlhodobo blokuje jedno pakovacie miesto.

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Situáciou sa už zaoberá príslušný referát, ktorý vedie evidenciu dlhodobo odstavených vozidiel.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
10. február 2021

Ján

Zdravim vas, vozidlo je stale na mieste.Podla upozornenia, ktore ma vylepene na prednom skle uz malo byt odtiahnute. Aky je stav tejto veci? Kedy bude vozidlo odstranene z parkoviska?Dakujem vopred za ingormacie.
10. február 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
10. marec 2021

Ján

Dobry den, ubehol dalsi mesiac a nic sa s touto vecou nedeje. Vrak vozidla bez platnej STK a EK mal byt podla oznamu vylepeneho na jeho prednom skle uz davno odtiahnuty. Prosim vas robte s tym nieco. Ved to je uz smiesne, ze si nevieme poradit s jednym vrakom. Vdaka.
11. marec 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. marec 2021

Ján

Zdravim, mozete vec povazovat za vyriesenu. Auto na uvedenom mieste uz nestoji.Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania