Mlynské Nivy-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Chýbajúci kôš na novovybuduvanej MHD zastávke Grófske Nivy. Ešte ani nejazdí a už to vypadá takto 😌

21. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
23. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.
05. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
06. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme o pridelenie podnetu na Magistrát hlavného mesta. Podnetom sa už zaoberá Oddelenie mestskej mobility.

S pozdravom
Kto? Oddelenie mestskej mobility

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie mestskej mobility preverilo podnet a uviedlo, že zastávka v súčasnosti nie je v prevádzke. Predpokladaný čas jej uvedenia do prevádzky je marec 2021. Po tomto čase sa o čistotu zástavky bude starať Dopravný podnik. Dovtedy za údržbu zodpovedá správca komunikácie, prípadne vlastník stavby. Po spustení linky DPB bude zvážené osadenie smetného koša.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. november 2020

Michal

Do marca 2021 budú teda odpadky poletovať okolo zastávky.. 😌 super predstava.. čiže s výstavbou zastávky sa automaticky nebuduje aj odpadkový koš? Ak nie, ktoré oddelenie prosím rozhoduje o jeho zavedení? ďakujem za odpoveď ✌️
10. november 2020

Michal

pre túto zastávku článok neplatí? 🙂
10. november 2020

Michal

píšete že do marca 2021 sa o údržbu bude starať správca komunikácie - to je predsa Magistrát, čiže Vy, správne?
10. november 2020

Michal

Prípadne vlastník stavby, čo je YIT, resp. majitelia bytov z prislúchajúceho bytového domu na ktorého pozemku je časť zastávky vybudovaná? 🙂
13. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

áno správcom komunikácie sme my. Preto sme podnet nechali v riešení. Zastávku sme medzičasom vyčistili.

S pozdravom
17. november 2020

Michal

Magistrát prosím keď už ste tak promtne zareagovali vyriešili neporiadok na zastávke....je možné dostať od Vás odpoveď na tento podnet? 🙏 tam hráme hru na ticheho brouka 😌 a to nieje cesta, ĎAKUJEME Mlynské Nivy-chodník-znečistený https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/95037/mlynske-nivy-chodnik-znecisteny 
10. august 2021

Michal

dobrý deň Magistrát, pls zastávka je už funkčná, linka 66 funguje.. môžete zvážiť Vami spomenuté osadenie košov? úplne by stačil jeden 🗑️ Ďakujeme 👍
11. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
17. august 2021

Michal

prosím vedeli by ste zabezpečiť obsadenie koša? odpady končia na zemi pri zastávke. 🙏
01. september 2021

Michal

pls o info, ďakujeme
01. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania