Obnova vodorovného značenia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 18. júna 2014

Prosím o obnovenie dopravného značenia na parkovisku na Holíčskej, je to vyblednuté, a tí ktorí to nepoznajú tam začali parkovať. Ludia im tam ohybaju stiertače, dá sa tomu predísť obnovením vodorovnej značky. Je náročné precházdanie z chodníka na druhý chodník. Ďakujem

23. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné značenie V13 na parkovisku na Holíčskej ulici preznačíme v mesiacoch júl/august 2014.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
25. september 2014

Peter

koniec septembra a nic. sa nespravilo. mozte to prosim znovu preposlať? ďakujem
19. august 2015

Peter

je mozne opatovne zaslat prosim vas prispevok, je rok 2015 nezabudli na to? Dakujem
19. august 2015

Michal Haman

Podnet som samospráve preposlal.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
31. august 2015

Odpoveď samosprávy

Bohužiaľ, podnet sme v r. 2014 nezrealizovali, aj keď sme to sľúbili. Prioritne však boli realizované havarijné opravy dopravného značenia, realizácie vyhradených parkovísk, nové dopravné opatrenia a zjednosmernenia.
Riešenie podnetu bolo preto presunuté až na jeseň 2015, veríme, že práce budú zrealizované do konca októbra 2015.

mestská časť BA-Petržalka
03. september 2015

Peter

ďakujeme :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania