Námestie 6. apríla-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Miša 24. októbra 2020

Zo stĺpov verejného osvetlenia vytŕčajú elektrické káble spod nevhodne uzavretých krytov el. rozvodov osvetlenia.
Do vnútra stĺpov takto zbytočne zateká a poškodzuje ich.

Prosím nasadiť kryty poriadne, a vytŕčajúce káble prosím zrealizovať tak, aby nehrozilo nebezpečenstvo úrazu.

24. október 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol zaslaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
23. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
18. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
18. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ide o provizórnu opravu káblovej poruchy. Dodávateľ verejného osvetlenia, firma Siemens, takto opravuje verejné osvetlenie bežne a odstráni aj prípadné nedostatky, ktoré by mohli byť s takýmto riešením spojené.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania