Opletalova-MHD-poškodené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Julo 24. októbra 2020

Autobus c. 29, 12 metrov, elektricky, pravdepodobne SOR. 22. 10., vo stvrtok mal prichod na zastavku ZST Dev. Nova Ves o 18 : 39. Autobus ma mozno len zo dve nefunkcne dopytove tlacitka u zadnych dvier. Ak su funkcne, je prepracovany vodic. Nerad sa vozim zbytocne na dalsiu zastavku. To co osvetlenemu autobusu trva na Devinskej ceste 1 minutu, to trva neosvetlenemu chodcovi po problemovej krajnici 5 minut sviznej chodze. DPB, dajte si to do poriadku!

24. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
24. október 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol zaslaný DPB. Dobudúcna, ak sa situácia zopakuje, odporúčam napísať si číslo vozidla.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
03. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.
08. november 2020

Julo

Ano cislo vozidla sa v noci po tme zapisuje najlepsie. V tom case bola este Devinska cesta bez funkcneho osvetlenia.
08. november 2020

Julo

VYRIESENY PODNET

Dakujem
09. november 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

pochopila som to tak, že ste boli v autobuse. Tam je číslo na kabíne šoféra.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
13. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je medzičasom vyriešený:)

..., ale po preverení sme zistili že ide o vozidlo 3015. Toto vozidlo sme odstavili a preverili funkčnosť všetkých tlačidiel.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania