J. Cígera-Hronského-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

je to legálne? keď nie bolo by na mieste odstrániť

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Kontaktovali sme telefonicky aj písomne majiteľa prevádzky a požiadali o vyriešenie podnetu. Čakáme na potvrdenie.

Kancelária starostu
29. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dostali sme odpoveď od majiteľa prevádzky:
Vzhľadom na ukončenie sezóny bol kornút odstránený ihneď po vašom telefonáte a upozornení v pondelok 26.10.2020. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania